Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 205

Wątek: Mistrzostwa Swiata - wspolny cel wszystkich polskich graczy

Doświadczony użytkownik Awatar lorBeer

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LaleczkaVooDoo Zobacz posta
    Ja tylko chcialam zwrocic uwage w odniesieniu do oswiadczenia Rudej, ze to wlasnie gracze z zarzadu TP pisali, ze przeszkoda w samodzielnej grze Polski na MS jest zbyt mala ilosc Polakow na MS, w sytuacji, gdy inne panstwa wystawiaja 1200 + graczy, wiec pisanie z gory o "masowkach 500 graczy" wydaje mi sie tutaj "lekkim" zgrzytem.
    500 graczy na MS to prawie jak 300 Spartan vs Persowie

Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez summoner Zobacz posta
    no i mamy kosinowo-rude przygotowania do eliminacji.....Kosin mam prosbe...nie cytuj swojego kolegi niedouka o przewracaniu sie Pileckiego w grobie..bo jego ciala o ile wiem nigdy nie odnaleziono...to tyle
    Wątek patriotyzmu w grze przeglądarkowej rozpoczął ktoś, kto uważa, że ma prawo podpisywać się rotmistrz Pilecki - to po pierwsze.
    Ja tylko odpowiedziałem na jego post.
    Powiedzenie, że ktoś się w grobie przewraca jest związkiem frazeologicznym oznaczającym jedynie, że taka sytuacja wywołałaby oburzenie osoby zmarłej.
    Jeżeli tego nie zrozumiałeś i traktujesz taką wypowiedź dosłownie, to oznacza, że to Ty jesteś niedoukiem.
    Pozdrawiam i do widzenia

Nowy użytkownik Awatar WitoldPilecki

Domyślnie

@ Kosin, poprawni politycznie, kochający inaczej i szanujący wszystkich
    Nie jestem żadnym "pisiorkiem" uważam, że pis i po to jedno zło lecz to z literką O jest dużo gorsze. Przypomnę wam, że ci wychwalani przez was "okrągłostołowcy" to ci sami którzy skazali na śmierć rotmistrza Pileckiego. Co prawda przefarbowani wiele razy ale to wciąż ci sami kaci. @Kosin tak dla rozluźnienia atmosfery bo za bardzo się spinacie macie tutaj cytując Ciebie "Kobiety dzisiaj to jest siła." Silną kobietę

Oby silne polskie kobiety występując na eliminacjach traviana nie były tak silne i inteligentne jak ta z tego filmiku Bo chyba nie o taką Polskę z tak silnymi kobietami rotmistrz walczył

Doświadczony użytkownik Awatar summoner

Domyślnie

mam prosbe poczytaj sobie kiedy uzywa sie ..zmarlej a kiedy zamordowanej,co do reszty ,mysle ze nie ma sensu dyskutowac,najlepiej przeniescie sobie te wasze wywody do innego tematu i tam sie" pozabijajcie"

Doświadczony użytkownik Awatar kosin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez WitoldPilecki Zobacz posta
    @ Kosin, poprawni politycznie, kochający inaczej i szanujący wszystkich
    Nie jestem żadnym "pisiorkiem" uważam, że pis i po to jedno zło lecz to z literką O jest dużo gorsze. Przypomnę wam, że ci wychwalani przez was "okrągłostołowcy" to ci sami którzy skazali na śmierć rotmistrza Pileckiego. Co prawda przefarbowani wiele razy ale to wciąż ci sami kaci. @Kosin tak dla rozluźnienia atmosfery bo za bardzo się spinacie macie tutaj cytując Ciebie "Kobiety dzisiaj to jest siła." Silną kobietę

Oby silne polskie kobiety występując na eliminacjach traviana nie były tak silne i inteligentne jak ta z tego filmiku Bo chyba nie o taką Polskę z tak silnymi kobietami rotmistrz walczył
    Nie wiem po co to dajesz. Jesli ta kobieta tak postąpiła to miała takie prawo i wzięła to na swoje sumienie, nie Twoje. A co jest złem lepszym czy gorszym to ja mam prawo sama ocenić, a nie słuchać co Ty o tym sądzisz. Mam pewnie dłuższe doświadczenie życiowe i bacznie obserwuję życie polityczne w Polsce i wiem co jest dobre, a kto mnie i nas kompromituje. Więc i Ty zachowaj swoje zdanie dla siebie, a mnie pozwól do mojej własnej oceny.
    "Uśmiech to magia, powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda"

Doświadczony użytkownik Awatar Invoker

Domyślnie

Witoldzie, usuń konto albo poproś administrację o zmianę nicku...

Modek niech ogarnie temat
    Ostatnio edytowane przez Invoker ; 19.05.2017 o 21:02:31

Myślisz długo - No To Frugo/Porażka Sezonu/Doro9240/Mandy&Żniwiarz
    'Nie muszę zmieniać formy, po prostu JESTEM dobry'
    Adi

Użytkownik Awatar macs

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez WitoldPilecki Zobacz posta
    Co do gry Kaśki w travianie tak jest bardzo dobra. Wyniki ma ponadprzeciętne choć sposób w jaki je osiąga są dla co niektórych osób kontrowersyjne.
    Stop, stop, stop - rozroznijmy dwie podstawowe sprawy : ogarnianie sojuszu ( w czym jest rzeczywiscie dobra ) i gre na koncie - bo to dwie diametralnie rózne rzeczy .. i ocena jest diametralnie rózna
    Ostatnio edytowane przez macs ; 19.05.2017 o 21:02:52

Nowy użytkownik

Domyślnie

mam prosbe poczytaj sobie kiedy uzywa sie ..zmarlej a kiedy zamordowanej,co do reszty ,mysle ze nie ma sensu dyskutowac,najlepiej przeniescie sobie te wasze wywody do innego tematu i tam sie" pozabijajcie"
    mam prośbę - staraj się łapać sens, a nie czepiaj się rzeczy nieistotnych. Znaleziono/nie znaleziono ciało, zamordowana/zmarła. To w mojej wypowiedzi jest bez znaczenia. sens jej tkwi w czym innym.

Natomiast Tobie też udało się po raz pierwszy od dłuższego czasu, a raczej po raz pierwszy od wielu postów napisać coś mądrego:
    ...nie ma sensu dyskutowac,...
    Ostatnio edytowane przez speleo ; 19.05.2017 o 21:13:38

Doświadczony użytkownik Awatar summoner

Domyślnie

ciesze sie;]kiedys i Tobie sie moze uda

Doświadczony użytkownik

Domyślnie

Ale syf w temacie :p
    Ktoś pytał o więcej konkretów na temat eliminacji turnieju traviana - myślę że pojawiają się po oficjalnym ogłoszeniu administracji

marcin42 - E&T

Reprezentuj Polskę na Turnieju Traviana 2017!
    Serwer eliminacyjny już 12go czerwca:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...pzbDQ/viewform

Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni