Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kubełek zimnej wody na głowy...

Użytkownik Awatar McMatheo

Domyślnie Kubełek zimnej wody na głowy...

Szanowni dyskutanci!!!

Mam wrażenie, że niektóre sojusze mają specjalistów ds. propagandy.
    To oczywiscie dodaje smaczku ale nie musi odzwierciedlać rzeczywistości...

Szkoda, że w statach nie ma OFF/sojusz i DEF/sojusz.

Pozostaje obserwacja OFF/DEF dla graczy i powiem Wam, że wg moich wyliczeń potyczek wygrywa ćwiartka -/-, która nie jest za bardzo reprezentowana propagandowo na FORUM.

Widzę, że HORDA to HORDA tamto... Często pojawia się też Fallens a POLSKA stroni od komentarzy. Prawda jak się wydaje jest jednak inna - włącznie z tym ile wojów max biega po s.1

Ja widziałem już wyraźnie więcej niż w zamieszczonych rapach... generalnie 90% rapów jest śmieszna. Wygląda na to, że to co najlepsze chodzi w drugim obiegu i omija FORUM.

pzdr
    Skromny Gracz
    Rymbaba I Wielki Koronny

Piszę poprawnie po hińsku i chebrajskó. I szprecham też troszkję po aramejsku

arturoos
    Niezarejestrowany

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez McMatheo Zobacz posta
    Mam wrażenie, że niektóre sojusze mają specjalistów ds. propagandy.
    To oczywiscie dodaje smaczku ale nie musi odzwierciedlać rzeczywistości...
    Kłaniam się ;)

Pozostaje obserwacja OFF/DEF dla graczy i powiem Wam, że wg moich wyliczeń potyczek wygrywa ćwiartka -/-, która nie jest za bardzo reprezentowana propagandowo na FORUM.
    Jeżeli możesz to podaj te wyliczenia :) Ja bez wyliczeń widzę że jednak to NW na razie ma przewagę w statystykach off/def :)

Ja widziałem już wyraźnie więcej niż w zamieszczonych rapach... generalnie 90% rapów jest śmieszna. Wygląda na to, że to co najlepsze chodzi w drugim obiegu i omija FORUM.
    Przecież w raportach nie chodzi o to aby pokazać jak 10k toporów wpada do słabo bronionej osady, a o to aby pokazać ciekawe bitwy które ze względu na straty obu stron są piękne ;) Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia że nie ma co pokazywać raportów w których straty są minimalne ;]

W końcu pokazujemy raporty z naszych walk, także po to aby inni mogli nimi nacieszyć oczy :)

Pozdrawiam
    arturoos

P.S Chyba zły dział ;p

Użytkownik Awatar McMatheo

Domyślnie Wielmożny arturosie...

Twoje postępy również śledzę...

Ale do rzeczy - pisząc o dużym woju nie piszę, że istnieje lecz o wielkich walkach i o naprawadę dużej ilości przelanej krwi...

Aby ponadto wykazać moje chłodne spojrzenie na temat powiem, że nie mam jednoznacznej oceny co jest lepsze. Może być tak, że gracze, którzy się wykrwawiają w pewnym momencie znikną mając super staty. Po prostu zaniedabali EKO.

W każdym razie ja gram konsekwentnie i z zimną krwią. I nie mam zamiaru publikować rapów. Taką mam naturę, że jak trzeba wyrżnąć to wyrżnę ;-) nawet pospołu.

Ale publikacji nie będzie - bo sentymentalnie podchodząc szkoda mi człowieka, który siedzi po drugiej stronie kabla

pzdr
    Rymbaba I Wielki Koronny

Piszę poprawnie po hińsku i chebrajskó. I szprecham też troszkję po aramejsku

Nowy użytkownik

Domyślnie

Ja jednak chętnie oglądam raporty, ale tak jak wspomniał arturoos, najlepiej te w których dzieje się duzo, albo są z jakichś względów ciekawe - zamieszczanie innych to tylko zaśmiecanie forum :)

Co do tego która cwiartka prowadzi jesli chodzi o ilość przelanej krwi to wiem jedno - na pewno nie NE - tutaj panuje pokój nie licząc naszych i paru innych osób, skromnych prób roruszania imprezy :D

P.

Nowy użytkownik

Domyślnie

oj w -/- b.dużo sie dzieje wygląda to mniej więcej tak : wilki i sojusznicy kontra reszta K_ itp.